• Реєстрація


Welcome to our party!

2017-11-14

Недарма кажуть, що все нове – це давно  забуте старе. І та музика, якій  поклонялося покоління 80–х, сьогодні отримує друге життя!

Учні, батьки, гості, педагоги  та випускники Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського занурилися в незабутню атмосферу Disco.

Ведучі нагадали присутнім, що з середини 80-х стартував  диско-бум. Слухачі познайомилися з творчістю  багаточисленних вітчизняних та зарубіжних груп  і співаків, які відзначилися в стилях євродиско.


Стиль 80-х років проявлявся в усьому – в одязі, макіяжі, зачісках. Мода тих часів була наповнена яскравими фарбами і позитивними емоціями. Кольорова гама була різною і непередбачуваною. Міні-спідниці, боді, легінси, різнокольорові лосіни, колготки в сітку, брюки «банани» і головне джинси-«варьонки» – все це вважалося писком моди. Макіяж теж не  відставав  від всього  феєричного образу. У моді були блискучі яскраві тіні, помади та рум’яна насичених кольорів.

Старшокласники взяли участь у конкурсі «Диско-подіум!» - показі моделей одягу, макіяжу та зачісок 80-х та 90-х років.

А вчителі у конкурсі пригадали скільки коштували товари та послуги у 80-90-х роках минулого століття.

Кінематограф 80-90-х років ХХ століття також переживав справжній бум. Щороку створювалися кілька десятків стрічок у різних жанрах. Серед них є справжні кіношедеври, які набули неймовірної популярності. І сьогодні, чи не щодня, улюблені кінохіти транслюються не телеекранах. Учасники вечірки, прослухавши мелодії із фільмів, пригадували їх назви.

У конкурсі «Умілий піонер», вчителі отримали задоволення від спогадів техніки зав’язування галстуків, а молоде покоління набуло безцінного досвіду і отримало енергетику тих часів.

Учні 7 класу презентували пісню групи «Міраж», дев’ятикласники  та одинадцятикласники показали відеокліпи, а дівчатка 8 класу станцювали запальний танок в стилі Disco.

  


Герасименко О. О., класний керівник 8 класу

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове