• Реєстрація


Юні науковці на старті

2018-02-13

Обдарованість дитини... Що це таке? Можливо це своєрідна іскра Божа, яку треба відшукати в її душі і допомогти не тільки не згаснути, а спалахнути полум’ям.

Доброю традицією стало відзначати переможців та призерів обласного етапу інтелектуальних конкурсів та олімпіад. Серед представників учнівської еліти, яких було запрошено на засідання сесії Баришівської районної державної адміністрації, що відбулася 08.02.2018 року, були присутні учні Волошинівського НВК ім.. Р. Лужевського, члени МАН України. Їм випала честь презентувати свої роботи перед депутатами районної ради та головами сільських рад Баришівського району.


Мельник Сніжана Олександрівна, учениця 9 класу, познайомила присутніх із основними тезами своєї роботи на тему «Філософська палітра та рефлексії лірики Ганни Дудки» (науковий керівник Рибіцька Світлана Іванівна).

Артюх Іван  Юрійович, учень 11 класу, продемонстрував присутнім результати пошукової роботи, яку вони разом із науковим керівником Макаренко Ганною Іванівною ведуть вже два роки. Їх наукова робота на тему «Німеччина часів Другої світової війни очима «остарбайтерів» села Волошинівка» не залишила байдужим нікого.

Всіх призерів було відзначено грошовими стипендіями та солодкими призами.  Крім того Сніжана та Іван одержали іменні записники від голови Волошинівської сільської ради Макаренко Лариси Вікторівни. Виконком Волошинівської сільської ради постійно піклується про творчо обдарованих дітей, підтримує їх, заохочує  преміями.

Цієї суботи наші юні науковці захищали свої роботи на обласному етапі конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН, де стали призерами, зайнявши ІІІ місця у своїх секціях. Тож  вітаємо  переможців, дякуємо Сніжані та Івану, їх керівникам Світлані Іванівні та Ганні Іванівні за їх працю.

Бажаємо перемог у майбутньому, успіхів скрізь, завжди та в усьому.


Заступник директора із навчально-виховної роботи

Полуцька Віта Володимирівна

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове