• Реєстрація


Все тільки про любов…

2018-02-20

У наші серця знову завітало свято. Мабуть, найдивовижніше і найпрекрасніше – свято кохання. Це відомий усім День святого Валентина. Надворі ще зима, але у серця вже постукала весна. Кохання не боїться холоду і розквітає будь-якої пори року.


Отже, свято Валентина – одне з найпопулярніших свят у цілому світі. Воно об’єднує людей різних національностей, країн.  Бо любові не потрібна мова – вона зрозуміла усім серцям. У наш час День святого Валентина – це день закоханих. Також на це свято прийнято висловлювати свої почуття любові і прихильності друзям, родичам, коханим.

Символом  дня Валентина стали яскраво-червоні сердечка, купідони, пара голубів, букети троянд та фіалок. Їхні зображення стали обов’язковими елементами святкових листівок – “валентинок”. Учні кожного класу 14 лютого власноруч виготовляли скриньки для валентинок та обмінювалися «Валентинками» з друзями, ровесниками та вчителями.

У Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського 16 лютого 2018 року відбувся вечір «Все тільки про любов…». Захід відкрила чарівна пара Кирда Дмитро та Герасименко Марина, які виконали романтичний вальс. Ведучими та організаторами були комісія дозвілля 9 класу на чолі з класним керівником Василиною Василівною Рудницькою: оформляли сцену, готували конкурси, розробляли сценарій. Від кожного класу  були представники - романтичні пари – Носач Валентина та Юрченко Василь (учні 7 класу), Скурченко Валерія та Родін Микола (учні 8 класу), Суприкіна Олена та Калиниченко Федір (випускниця та учень 10 класу), Іващенко Вікторія та Кирда Дмитро (учні 11 класу). Учні 7-11 класів готували  цікаві сценки, пісні та танці. Вболівати та підтримувати пари на захід прийшли учні, випускники, вчителі та батьки.

Пари брали участь у різних випробуваннях та конкурсах: «Знайомство», «Етикет», «Зрозумій мене», «Поетичний», «Валентин та Валентина», «Бальний танок».  На закінчення запальний танок «Летка енка» виконали Кирда Олена та Конопля Дмитро.

Учасники отримали грамоти за номінаціями: «Найромантичніша пара», «Найвигадливіша пара», «Найвеселіша пара», «Найгарніша пара» та подарунки. Захід закінчився святковою дискотекою.


Н. І. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове