• Реєстрація


Вийшла з березня весна…

2018-03-12

Березень – перший місяць весни. І це не тільки відблиск крижинок і приліт перших птахів. Березень – це початок тепла, краси, кохання.  І тому не випадково найкраще весняне свято  – День жінок. Немає  серед нас жодної людини, яка не знає про існування цього прекрасного свята. Цього дня ми вітаємо усіх мам, бабусь, сестричок, вчителів, яких любимо, поважаємо, яким хочемо зробити приємність.   Наш заклад теж долучився до цього свята.

6 березня…. Ранок… У 6 класі  метушня та хвилювання.  Учні  чекають найрідніших людей у світі  -  мам та бабусь. Ще звечора діти подарували їм вітальні листівки-запрошення, які самі заздалегідь виготовили.   Приємне здивування на обличчях та щира вдячність радувала дітей. Та все ж хвилювання не залишало. А чи прийде моя мама, моя бабуся?..
І ось звучать фанфари . Святковий концерт розпочався. Слова- вітання , вірші, пісні ,танцювальні постановки, конкурси та гумористичні інсценівки  дивували глядачів. Приємним сюрпризом для мам був перегляд відео- зізнання від дітей: « Я люблю тебе, мамо!». Крадькома мами витирали сльозинки . На святі панувала атмосфера тепла, радості і щастя. Хотілося б, щоб так було завжди.

Тож вмійте дивувати жінок, бережіть їх і даруйте їм хориший  настрій  та позитивні емоції не лише 8 Березня, а й щодня. Зі святом, любі і дорогі представниці прекрасної статі!  Ніжності, добра Вам.

P.S.

Діти,ви – молодці!


Класний керівник 6 класу Волошинівського НВК ім. Р.Лужевського

Затварська Наталія Петрівна

 

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 39 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове