• Реєстрація


Двомісячник благоустрою розпочато…

2018-04-06

З приходом весни розпочинаються роботи з благоустрою. Всюди прибирають після зими. З 23 березня у Баришівському районі стартував двомісячник благоустрою. Його вже за традицією  проводять кожного року навесні.

Мета такого заходу – організація виконання всіма комунальними службами, суб’єктами господарювання, а також – силами мешканців комплексного прибирання села, проведення ремонту об’єктів благоустрою, приведення в належний стан дворів, прибудинкових територій, парків, доріг, пришкільних території, дитячих садочків та територій установ. Це очищення пришкільної території, ремонт, фарбування, приведення в належний стан дитячих та спортивних майданчиків, пісочниць, клумб та газонів, місць поховання загиблих воїнів.

Учні 5 – 11 класів Волошинівського НВ кім. Р. Лужевського також  долучилися до роботи, тому що, тим більше, прибирання співпало по часу із «Чистим четвергом»  і з підготовкою до Великодніх свят. Першочерговим завданням було привести до належного вигляду Пам’ятник загиблим воїнам у с. Волошинівка, як символ вічної пам'яті за полеглими односельчанами та прибирання пришкільної території.

Ми можемо всі разом підготувати не тільки свої серця і душі, але й очистити разом з ними наші домівки, нашу школу, наше село, привести їх до належного стану..


Н. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 14 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове