• Реєстрація


«Увага! Діти – на дорозі!»

2018-11-19

Традиційно на початку осені в містах і селах країни проводяться профілактичні заходи щодо забезпечення безпеки маленьких пішоходів дорогою до школи. Поліція закликала приділити необхідну увагу питанням безпеки школярів та учнів на дорогах.

Усі профілактичні заходи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму за тематикою «Увага! Діти – на дорозі!» проводяться з метою широкого залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху а також привернення уваги до проблеми безпеки дітей на дорозі.


Щодня, виходячи з дому, ми крокуємо вулицями, переходимо їх, користуємось громадським транспортом, тобто стаємо учасниками дорожнього руху як пішохід чи пасажир. Нерідко винуватцями дорожніх пригод є діти, які граються на проїзній частині, переходять вулицю у невстановлених місцях.

Щоб запобігти нещасним випадкам, вчителі Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського з 12 по 16 листопада 2018 року провели заходи в рамках проведення «Тижня безпеки дорожнього руху» та закріпили, що правила дорожнього руху треба не тільки знати, а й завжди дотримуватися їх. Проведені бесіди з учнями, переглянуті відеоматеріали, проведені рольові ігри «Безпека на дорозі», «Безпечний перехід». Діти знайомилися з «Правила дорожнього руху при переході вулиць і доріг». За допомогою комп‘ютерної  гри «Від дому до школи» учні засвоїли ці правила.

Учні 1-4 та 7-8 класів були активними учасниками конкурсу на кращий учнівський малюнок на тему: «Тиждень Знань правил дорожнього руху» та конкурсу малюнків «Твій друг – безпечний рух!». Всі малюнки були представлені на виставці для перегляду всіма учнями закладу.

Батькам також нагадали  правила поводження на дорогах, щоб вони були  пильними на дорогах, особливо біля навчальних закладів!


Н. І. Ковальська,

заступник директора з навчально – виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 29 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове