• Реєстрація


Педагогічна рада

2019-03-06

Педагогічна рада – одна із форм науково-методичної роботи та управління закладом. Сьогодні школа отримала достатньо самостійності у виборі власних орієнтирів і цільових установок. В умовах демократизації шкільного життя і чергового реформування освіти зростає роль колективних форм управління, в тому числі й педагогічної ради. Педагогічна рада НВК сьогодні – колективний орган, що покликаний керувати всім навчально-виховним життям школи.


Одне з головних завдань педагогічної ради – створення дружнього, працездатного педагогічного колективу, в якому кожен почував би себе відповідальним не тільки за доручену йому роботу, а й за всю діяльність закладу.

Ефективність педагогічної ради залежить від форми і моделі її проведення. В минуле відійшли часи, коли засідання педагогічної ради проводилось за сценарієм встановленого зразка.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Віта Володимирівна Полуцька ознайомила присутніх з розвитком педагогічної творчості в колективі та про партнерство родини та школи у формуванні творчого потенціалу та розвитку обдарованої дитини в умовах становлення інформаційного суспільства.

Заступник проілюструвала свої виступи цікавими презентаціями.  Педагоги включилися в дискусію «Чи притаманна педагогу творча діяльність?», дали відповіді на завдання анкети «Здібності педагога до творчого саморозвитку». Вчителі активно включилися в обговорення проблеми «Партнерство родини та школи у формуванні творчого потенціалу та розвитку обдарованої дитини в умовах становлення інформаційного суспільства».

Заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Іванівна Ковальська проаналізувала роботу дитячого садка «Волошка» з питання  формування інтересу до художнього слова у дітей дошкільного віку. Поділилася власними враженнями про роботу вихователів, акцентувала увагу на тому, що у кожного з колег є своя родзинка в роботі, яка дає змогу працювати в унісон з батьками, виховуючи маленьких зірочок. Із задоволенням всі присутні переглянули відеоролик «Заговори, щоб я тебе побачив», послухали виступи вихованців,  побачили різні види та форми роботи з дітьми дошкільного віку.

 


Л. Т. Прядка,

директор Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 15 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове