• Реєстрація


Обери майбутнє

2019-11-13

Профорієнтаційний змагально-мотиваційний конкурс «Обери майбутнє» - це ще один крок в допомозі молоді пізнати світ професій та в майбутньому здійснити правильний вибір своєї  професії.


З цією метою 12 листопада 2019 року на базі ЦПР «Мрія» відбувся профорієнтаційний змагально-мотиваційний захід серед учнівських команд Баришівського ОТГ. Діти отримали багато цікавої та корисної інформації щодо світу професій, перспектив навчання та працевлаштування за представленими професіями та спеціальностями, що сприяє підвищенню їх професійної орієнтації, захисту молоді від безробіття в майбутньому. Даний конкурс став ще одним кроком до професійного майбутнього тих, хто тільки стоїть на порозі вибору, і тих, хто вже здобуває професію. Жарти та сценічні образи, якими команди частували глядачів, були актуальними, свіжими та відображали компетентність у сфері робітничих професій.

У змаганні брали  участь 8 команд. Серед них і були і «Фрілансери» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського. За підсумками трьох конкурсів «Візитівка» (45 балів), конкурсу капітанів (1,6 бала) та музичного конкурсу (49 балів) – ми стали командою-переможцем та вибороли право брати участь у  півфінальні обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє».

Всі учасники  були нагороджені грамотами та солодкими призами. А ми вітаємо та пишаємося нашими талановитими, артистичними, розумними учнями.

Дякуємо за співпрацю і підтримку заступнику з навчально-виховної роботи Полуцькій Віті Володимирівні, вчителю початкових класів Полуцькій Вірі Миколаївні, класному керівнику 10 класу Герасименко Олені Олександрівні, вчителю біології та хімії Рудницькій Василині Василівні, члену батьківського комітету 10 класу Марченко Світлані Михайлівні.


Батечко О.В.

психолог та кл. керівник 9 класу

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове