• Реєстрація


Свято наближається…

2019-11-29

У кожного Новий рік асоціюється з чимось своїм, особистим... Передноворічне відчуття свята приносить в дім чарівну, магічну казку. І ця казка починається з ялинки, прикрашеної маленькою блискучою іграшкою. Кульки, зірочки, шишечки, фігурки звіряток – традиційне «вбрання» для наших новорічних ялинок. Без них і свято вже не свято, і деревце виглядало б сумно. А як же народжується новорічна іграшка? Хто стоїть за тією красою, яку ми купуємо у магазинах?


Здобувачі освіти Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського зі своїми керіниками  Нестеренко І.В. та Верховод О.Д.  розгадали цю таємницю, відвідавши фабрику ялинкових прикрас, що знаходиться  в Клавдієво-Тарасове. Тут вже більше 60 років майстри старанно працюють над ялинковими прикрасами, створюючи їх тільки вручну.

Спочатку діти вирушили  у склодувний цех – місце чудес, де з  маленької скляної колби виростає справжня новорічна іграшка. Її з розпеченого скла видувають вправні склодуви. Потім  побачили як прозора куля одягається в дзеркально-блискучий наряд.  Учні  були в захваті коли спостерігали, як в умілих руках звичайна кулька перетворювалась на вишукану новорічну іграшку.

Під час екскурсії малеча  мала  змогу відвідати і музей новорічних іграшок. Це гордість фабрики, адже нічого подібного в Україні немає. Додала новорічного настрою та незабутніх відчуттів чарівна кімната з сюрпризом!

Несподіванкою для учнів став  майстер-клас зі створення новорічної прикраси власними руками. Діти мали змогу   розписати вже готову кульку на свій манер. Тут  вони  відчули себе справжніми творцями. Адже як приємно повісити на пухнасту красуню іграшку розмальовану своїми руками.

Незабаром засвітяться вулиці, вітрини, будинки святковими новорічними ілюмінаціями і неодмінно ялинки будуть прикрашені красивими іграшками та кульками.Чарівний світ в якому побували діти під час екскурсії,   відкрив  для них  двері в казку, де відбуваються справжні чудеса.  Вони отримали багато радості , нових емоцій та  атмосферу свята, яке наближається…


Богуш В.А.

член батьківського комітету 2 класу

Волошинівського НВК

ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове