• Реєстрація


Країна кохання

2020-02-17

14 лютого - День Святого Валентина – День, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У  цей холодний лютневий день У Волошинівському НВК ім.Р. Лужевського  тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

Зранку почала працювати  святкова пошта, адже «Скриньки кохання» були переповнені валентинками. Дев'ятикласники підготували свято «Країна Кохання або все про Love is…» для учнів 7-11 класів. З кожного класу було обрано по два учасники  для проведення конкурсної програми «Серця двох».  Пари-участники взяли участь у конкурсах «Знайомство», «Половинки», «Зрозумій мене», «Зірочка з неба», «Портрет коханого», «Ваші дії» та «Танець двох сердець». Наприкінці  серед пар було обрано номінації «Міс Ніжність та Містер Мужність» (Діана та Василь), «Міс Романтичність та Містер Впевненість» (Аліна та Роман), «Міс Доброта та Містер Талановитість» (Аліна та Владислав», «Ідеальна Пара - 2020» (Катерина та Віталій). У кожному класі було проведено таємне голосування та обрано «Валентину та Валентина класу – 2020».

Веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла.  Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

 

Батечко О.В.,

практичний психолог

та класний керівник 9 класу

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 77 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове