• Реєстрація


З Днем народження, рідна школо!

2020-09-01

Педагогічний колектив  Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського вітає Всіх із чудовим хвилюючим святом – Днем Знань! Проте у 2020 році День Знань не є в повній мірі святковим через обмеження карантину у зв’язку із пандемією коронавірусу. Але завжди так не буде.

Для першокласників – це свято Першого дзвінка, а в цілому, свято початку нового навчального року, перш за все для учнів, вчителів та батьків.


Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Хочемо побажати посидючості за партою і уваги на уроках, веселого настрою і дзвінкого сміху на перервах, чудових ідей і захоплюючих занять, високих оцінок і гідних перемог.

У нас справжнє свято, день народження школи – нам 45! Як кожен іменинник наш заклад  отримав подарунки.

Підготовка школи до нового навчального року неможлива без спонсорської допомоги, підтримки уряду, батьків. Дуже приємно, що осторонь не залишаються наші постійні друзі.  Ми вдячні всім за турботливе ставлення до потреб нашого закладу, постійну фінансову підтримку в створенні належних умов виховання дітей.

У цьому році за рахунок коштів обласного бюджету та співфінансування  місцевого бюджету Баришівської ОТГ проведено капітальний ремонт фасаду закладу, утеплення, заміна даху, вхідних дверей, зроблено новий пандус.

На початку 2019 року, під час спільних рішень керівників депатрамента освіти та управління фізичної культури й спорту КОДА наш опорний заклад включили до програми «Київщина спортивна». За гарантійної підтримки Баришівської селищної ради в особі Олександра Вареніченка та депутатського корпусу, було встановлено влітку 2020 року майданчик для воркауту та тренажери за рахунок коштів місцевого бюджету.

Завдяки керівнику фермерського господарства «Вета  агро» (с. Масківці)  Кисілю Євгенію Миколайовичу –придбано меблеву стінку для навчальної кімнати 1 класу.

Самієв Руслан Єшонжонович директор ТОВ «Агро – С»  с. Веселинівка придбав рюкзачки для учнів 1 класу з канцтоварами для кожного учня.

За підтримки начальника відділу освіти, молоді та спорту Олени Миколаївни Бойко та фінансування з державної субвенції у закладі відкрита інклюзивно-ресурсна кімната, яка обладнана мультимедійним комплексом.

За попередньою домовленістю з керівником ТОВ «Деренківець»  з Горєвим  Сергієм Станіславовичем буде придбаний візок для розвезення їжі в шкільній їдальні з метою організації безпечного харчування дітей у закладі.

Завдяки  турботі, підтримки наших постійних друзів, меценатів, спонсорів наш НВК з кожним роком стає сучасним освітнім закладом. Тож разом ми закладаємо міцний фундамент світлого майбутнього наших дітей.

Усім, хто в цей День прийде здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з педагогами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам – ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Адміністрація НВК  ще раз хоче привітати усіх зі святом – Днем Знань. Побажати учням досягти омріяної мети, батькам – гордості за успіхи своїх дітей, учителям – натхнення та людської поваги.  Будьмо здорові! Зі святом!

 


З повагою адміністрація НВК

 

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове