• Реєстрація


Свято Миколая

2020-12-18

В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей та бідних, тих, хто найбільше потребує любові та турботи.

Це світле і радісне свято першим приходить до нас як добра зимова казка, сповіщаючи наближення Різдва Христового та Нового Року. Воно дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, надихає на добрі справи і милосердя до інших.

Баришівська територіальна громада на чолі із Вареніченком Олександром Павловичем потурбувалася  про дітей із соціально – незахищених сімей в переддень свята з побажаннями  добра і щастя, тепла і ласки родинам,  приємних несподіванок, гарного настрою, неповторних  вражень. До НВК завітала  та   вручила подарунки  староста Волошинівського старостинського округу  Лариса Вікторівна Макаренко. Приємною несподіванкою  для переможців обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії стали грошові премії від голови Баришівської ОТГ та солодощі від старости старостинського округу.

Готувались здивувати  Святого Миколая і учні закладу.

З цієї нагоди у приміщенні  Волошинівського НВК ім.. Р. Лужевського відбулася виставка дитячих робіт  «Вернісаж талантів».Усі поробки були виготовлені на уроках трудового навчання. У виставці приймали участь учні 5-9 класів.  Були представлені роботи у різних техніках: папероплетіння, орігамі, аплікація,квілінг, кінекомі, плетіння з проволики та ін.. Різноманітність робіт вразила усю школу. Роботи виконані руками юних майстрів доводять, що джерело творчості справжніх талантів – невичерпне.

Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх , якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та тепло.

Ми щиро дякуємо всім не байдужим, які подарували чудовий настрій нашим учням та вихованцям.

Зі святом!З повагою,  педагогічний та учнівський колективи закладу.

Н. Затварська,

соціальний педагог Волошинівського НВК

ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове