• Реєстрація


Світле свято Христового Воскресіння!

2021-04-30

З весною приходить в нашу оселю найголовніше свято християн – Пасха, або Великдень. Воно супроводжується численними прекрасними звичаями і традиціями, які зберігаємо, розвиваємо та передаємо з покоління в покоління.

Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво. Існує безліч повір’їв і застережень на Великдень. Дотримуючись їх, усе бажане здійснюється.

НВК  – це теж наш дім, де ми проводимо дуже багато часу, тому, щоб зустріти урочисто Великдень, вихованці та  батьки власноруч виготовляли  Великодні вироби. Вихователь Уляна Володимирівна та помічник вихователя Іванна Петрівна (група «Сонечко») оформили у фойє садочка святковий великодній куточок, щоб створити особливий  настрій до великого весняного свята.

Виставка великодніх робіт показала наскільки вигадливими та талановитими є наші вихованці та батьки!

Стало тепло, родинно й гарно!
Прийміть щиросердні вітання зі світлим святом Христового Воскресіння! Нехай Великодні дзвони принесуть у Ваші домівки безмежну радість і добробут, спокій і благополуччя, щастя й міцне здоров’я, наповнять серце добром і милосердям. Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження, здійснення найзаповітніших сподівань.

Щасливих Великодніх свят!

 Н. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове