• Реєстрація


Тиждень безпеки життєдіяльності

2021-05-28

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєве  необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

Саме тому з метою надання дітям елементарних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, особливо тих, вірогідність виникнення яких достатньо висока на тій чи іншій території, та в які можуть потрапити саме діти, є потреба у проведення в НВК заходів. Одним з таких профілактичних заходів є «Тиждень знань безпеки життєдіяльності».

У рамках  проведення Тижня у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського проведено ряд заходів.

Вихователь групи «Сонечко» Уляна Володимирівна Квичола  провела з вихованцями бесіду «Світлофор мій друг!».

Вихователь групи «Ромашка» Віта Іванівна Гайворонська з дітками провели конкурс малюнків на тему «Правила дорожнього руху».

Наталія Гнатівна Ковтун з малюками групи «Бджілка» провела інтегроване заняття  «Правила безпечної поведінки».

Учні 1 класу з вчителем Ларисою Олексіївною Шостак провела урок з безпеки дорожнього руху на якому повторили правила безпечної поведінки в лісі, на  дорозі, в побуті, біля водойми та під час зустрічі з незнайомцями.

Другокласники з класоводом Ніною Іванівною Нестеренко та учнями 8 класу (класний керівник Олеся Дмитрівна Верховод) провели спортивні змагання. Старшокласники подарували діткам смаколики та повітряні кульки.

Для учнів 3 класу Інна Вікторівна Нестеренко провела інтелектуальний конкурс-гру  з техніки безпеки «Розумники». Переможці  отримали грамоти.

Полуцька Віра Миколаївна із учнями 4 класу перед літніми канікулами повторили  правила безпеки на маршруті «Дім-школа-дім», «Небезпечні ситуації вдома», «Вогонь – друг, вогонь – ворог!».

Шестикласники разом з класним керівником Світланою Іванівною Давиденко повторили правила безпечної поведінки на воді, поводження з електроприладами, пожежна безпека, переглянули відео на дану тематику.

Учні 7 класу з класним керівником Володимиром Григоровичем Костенко провели екскурсію до лісу. Повторили правила безпечної поведінки в лісі, правила розпалення вогнища. Гуртом варили та смакували лісову кашу.

Учням 9 класу медична сестра Вікторія Анатоліївна Богуш провела майстер-клас «Надання першої медичної допомоги  при травмах, переломах, при утопленні».

Ольга Володимирівна Батечко з учнями 10 класу переглянула відео на тему «Правила поведінки на воді влітку».

Основною метою проведених заходів було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація  основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді;  розвиток  в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти.

Неможливо передбачити всі ситуації, які можуть загрожувати життю і здоров’ю дитини. Ми й не ставили собі це за мету, а намагалися лише розглянути найтиповіші ситуації та основні правила запобігання безпеки.

Безпека понад усе! Щасливих літніх канікул!Н. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове