|

День матері — це одне з найтепліших і найщиріших свят, коли кожна дитина має можливість висловити свою любов, вдячність та турботу найдорожчій людині у світі — Мамі. У ОЗО «Волошинівська гімназія ім.Р. Лужевського» це свято пройшло по-особливому зворушливо й атмосферно.
Святкова програма, підготовлена здобувачами освіти 2 класу та класоводом, Затварською Наталією Петрівною, була насичена віршами, піснями, театральними сценками та таночками. Кожен учень мав змогу проявити свої таланти: хтось декламував поезію, хтось співав, танцював, а хтось — із хвилюванням читав привітання для мами.
Справжньою окрасою свята став «Мамин вернісаж» — виставка малюнків, аплікацій та листівок. У залі панувала неймовірна атмосфера доброти, тепла, радості та вдячності.
Затварська Наталія Петрівна, класовод 2 класу, батьки та учні 2 класу, щиро вдячні керівнику хореографічного гуртку «Волошка» - Головерді Олені Георгівні та асистенту вчителя 2 класу – Бригінець Оксані Миколаївні за допомогу та підтримку у підготовці свята.
Ольга БАТЕЧКО, заступник директора
|