|
2015-06-05
У музеї Тараса Шевченка Весело у таборі відпочинку «Ромашка»: екскурсії, ігри, спортивні змагання. Та у плані роботи не лише розваги а й навчальні екскурсії. Так сьогодні діти третього і четвертого загонів відвідали музей Тараса Шевченка у Баришівці.
Гостинно зустріла нас директор музею Дарина Павлівна Лобунець. Була проведена екскурсія на тему «Дитинство та світова слава Шевченка». Цікаво, у доступній формі було розказано про родину та нелегке дитинство майбутнього поета, його прагнення навчитися читати і малювати, заповітне бажання – стати вільним. Звучали поетичні рядки із творів Великого Кобзаря.
Дарина Павлівна наголосила на актуальності творів Тараса Шевченка у наш час: на Майдані Незалежності під час Революції Гідності його твори читав Сергій Нігоян.
Під час екскурсії учні почерпнули багато нових знань про життя Великого українця.
Макаренко Г.
|