• Реєстрація


Мужність і біль Чорнобиля

2021-12-14

Аварія, що трапилася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС, стала однією з найбільших катастроф в історії людства.

Лише завдяки самопожертві ліквідаторів наслідків катастрофи, які заплатили за це власним здоров’ям і життям, вдалося зупинити ядерну біду.

14 грудня - день мужніх та самовідданих людей, які прийняли доленосний виклик, щоб захистити не лише Україну, а й увесь світ.

З метою вшанування героїчного подвигу учасників ліквідації наслідків аварії, у нашому закладі були проведені виховні години: «Чи пам’ятаєш ти, світе, як гірко ридає полин?», «Біль Чорнобиля з роками не згасає», «Плач мертвої зони»; уроки пам’яті: «Чорнобиль: подвиг і трагедія», «Вони першими ринулися у бій…». У шкільній бібліотеці оформлено виставку «Чорнобиль…Подвиг…Пам’ять…Істина…». Здобувачі освіти 3  класу переглянули відеопрезентацію «Чорнобиль  - скорбота пам’яті людської. Учениця 9 класу, Верховод Діана,  розповіла про свого дідуся, який працював на ЧАЕС, був ліквідатором та отримав нагороду « Учасник ліквідації наслідків аварії ЧАЕС».


Сьогодні ми схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя у ядерному котлі. Пам’ять про героїв - чорнобильців назавжди залишиться у наших серцях.

Олена ГЕРАСИМЕНКО,

заступник директора з навчально-виховної роботи 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове