• Реєстрація


Прошепочіть молитву за солдата

2022-05-09

3 травня 2016 року Олександр перебував на позиції з побратимами, під Мар'їнкою. Був єдиний постріл ворожого снайпера… 6 років минуло як пішов у вічність Олександр Полуцький…

Помер від поранень  9 травня.  Це був День Перемоги…  Указом Президента України № 258/2016 від 17 червня 2016 року «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» — Олександр  нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) …

Близько 5-ої ранку 24 лютого 2022 року Росія завдала повітряних ударів по цілях в Україні, розпочавши повномасштабний воєнний наступ на нашу територію.

9 травня… Держава-агресор проводить парад, а Україна сьогодні переживає найбільше випробування в своїй новітній історії – збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність. У цій війні ми вже маємо тисячі поранених і загиблих мужніх оборонців. Вони стоять в одному ряду з поколіннями борців за волю і державну самостійність.

Сьогодні, розповідаючи учням про випускників закладу Олександра Полуцького та Руслана Лужевського, згадуємо всіх героїв, які загинули на Сході України і гинуть сьогодні на передовій, щоб у нас було мирне небо. Часто кажуть, що війна відбирає у нас найкращих. Мабуть, у цьому є доля правди. Для кожної громади загиблий – це власний герой, який ціною власного життя дає можливість нам жити.

Нині ми вшановуємо пам’ять справжніх патріотів, які стали до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну, віддавали та віддають найдорожче, - своє життя. Нехай наша пам'ять буде даниною тим, хто навічно пішов від нас.

Ми, українці – народ, який має древню історію, багату культуру і калинову мову, які треба захищати. Ми в боргу перед захисниками, які віддали своє життя. Матері та рідні моляться за їхні душі. Їм потрібні і наші молитви.

Тож згадаємо своїх Героїв Сашу та Руслана, які загинули за Україну... Молитвою, добрим словом, згадаємо Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє. Господь відкрив перед ними двері раю, бо пішли вони на небо нескореними...

Вічна пам'ять! Слава Героям!

 Н. Ковальська,

заступник директора НВК

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове