• Реєстрація


Прошепочіть молитву за солдата

2022-05-09

3 травня 2016 року Олександр перебував на позиції з побратимами, під Мар'їнкою. Був єдиний постріл ворожого снайпера… 6 років минуло як пішов у вічність Олександр Полуцький…

Помер від поранень  9 травня.  Це був День Перемоги…  Указом Президента України № 258/2016 від 17 червня 2016 року «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» — Олександр  нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) …

Близько 5-ої ранку 24 лютого 2022 року Росія завдала повітряних ударів по цілях в Україні, розпочавши повномасштабний воєнний наступ на нашу територію.

9 травня… Держава-агресор проводить парад, а Україна сьогодні переживає найбільше випробування в своїй новітній історії – збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність. У цій війні ми вже маємо тисячі поранених і загиблих мужніх оборонців. Вони стоять в одному ряду з поколіннями борців за волю і державну самостійність.

Сьогодні, розповідаючи учням про випускників закладу Олександра Полуцького та Руслана Лужевського, згадуємо всіх героїв, які загинули на Сході України і гинуть сьогодні на передовій, щоб у нас було мирне небо. Часто кажуть, що війна відбирає у нас найкращих. Мабуть, у цьому є доля правди. Для кожної громади загиблий – це власний герой, який ціною власного життя дає можливість нам жити.

Нині ми вшановуємо пам’ять справжніх патріотів, які стали до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну, віддавали та віддають найдорожче, - своє життя. Нехай наша пам'ять буде даниною тим, хто навічно пішов від нас.

Ми, українці – народ, який має древню історію, багату культуру і калинову мову, які треба захищати. Ми в боргу перед захисниками, які віддали своє життя. Матері та рідні моляться за їхні душі. Їм потрібні і наші молитви.

Тож згадаємо своїх Героїв Сашу та Руслана, які загинули за Україну... Молитвою, добрим словом, згадаємо Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє. Господь відкрив перед ними двері раю, бо пішли вони на небо нескореними...

Вічна пам'ять! Слава Героям!

 Н. Ковальська,

заступник директора НВК

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове