• Реєстрація


Козацьку справу в Україні продовжують захисники віднині!


14 жовтня - День  захисників і захисниць України та День  Українського козацтва.

Традиція вітати  захисників Батьківщини зародилась ще у минулому столітті. Цей день обрали невипадково. Споконвіків на свято Покрови наші пращури вшановували воїнів-захисників.

Українці пишаються культурною спадщиною козаків та їх боротьбою за нашу національну ідею. Тому сьогодні ми вшановуємо їх пам'ять та відзначаємо День захисників та захисниць України, які продовжують козацьку справу.

Це свято не лише військових. Це свято нескорених, свідомих громадян, які вболівають за долю нашої країни, день усіх небайдужих, які своєю професійною діяльністю, сумлінною працею, волонтерською роботою забезпечують Україні захист.

Сьогодні для здобувачів освіти 5 класу був проведений інтерактивний виховний захід  «Козацьку справу в Україні продовжують захисники віднині!».  Було 4 етапи: «Козацькі QR – коди»( потрібно було сканувати QR – коди та скласти онлайн-пазли, щоб знайти відповіді на запитання), «Тест від захисників» (знання про Україну),  «Козацький кросворд» (знання про козаків), «Муз-time від захисників» (потрібно було вставити пропущені слова в пісні, а потім заспівати їх із зірками).

На завершення інтерактивного виховного заходу  дівчатка підготували сюрприз – відео-привітання для своїх однокласників.


 Ольга БАТЕЧКО,

практичний психолог та

класний керівник 5 класу

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове