• Реєстрація


Підтримуючи шкільні традиції


Ось і добігло кінця перше півріччя дуже нелегкого навчального року.

Як  мить пролетіли чотири місяці дистанційного навчання. Хтось працював наполегливо, хтось не зовсім, хтось трудився не тільки на уроках та виконував домашні завдання, а й встигав брати участь у творчих конкурсах, олімпіадах, писав есе, твори, працював у секціях Малої академії наук. України.

Кожен з нас – вчителі, учні, батьки, всі ми, українці, виконували свою роботу як найкраще, адже кожен хоче наблизити перемогу: ЗСУ - Перемогу у війні над ворогом, ми – перемоги у  навчанні. Ми всі разом працюємо задля незалежності рідної держави.

Напередодні дня Святого Миколая та Нового року відбулося нагородження інтелектуальної  учнівської еліти, творчо обдарованих дітей  закладу новорічними подарунками від Фонду Пам’яті Олександра Полуцького.  Серед нагороджених - активісти класів, учасники районних, Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, творчих конкурсів, змагань, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.

Мама  Ніна Григорівна  та родина Полуцьких  дякують  батькам,  вчителям та  дітям за роботу, вітають з прийдешніми святами.  Дякують за те, що  спільним зусиллям у наш непростий час повномасштабної війни, нелегкої дистанційки, постійних блекаутів та повітряних тривог діти не втратили інтересу до навчання, жаги до перемоги.

Бажають нам всім витримки, міцного здоров’я, терпіння, мирного неба та швидкої Перемоги. Висловлюють надію, що з такою майбутньою елітою  наша держава швидко підніметься з руїн та відбудує квітучу країну.

 Наталія Ковальська,

заступник директора ОЗО «Волошинівський

ліцей ім. Р. Лужевського»

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове