• Реєстрація


Одна єдина - Соборна Україна


Моя Україно!

Я вірю, що дух твій ніколи не згасне.

Ти совість народу, незгасна зоря,

Живи й процвітай, Україно моя,

Для миру, для щастя, любові й добра…

Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. І подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що за 104 роки бажання українців жити в соборній незалежній Україні тільки укріпилося. Це бажання, яке тече по жилах нових поколінь українців, обов’язково допоможе їм вирости гідними громадянами своєї держави.

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, для учнів 5 класу ОЗО «Волошинівський ліцей ім. Р. Лужевського»  організовано та проведено виховний захід на тему «Одна єдина -  Соборна Україна». П’ятикласники мандрували зупинками - «Історична», «Математична», «Українська кухня», «Ребуси», «Вгадай портрет» та «Народна мудрість», переглянули історичне відео 1919 року «Об’єднання УНР та ЗУНР в українську державу».

Здобувачі освіти впевнені, що потрібно будувати українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.Ольга БАТЕЧКО,

класний керівник 5 класу

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове