• Реєстрація


Ярмарка Миру

2015-10-12

Ярмарка Миру

Вже стало традицією у закладі проводити різноманітні ярмарки та лотереї. Другий рік поспіль учні та батьки долучаються до доброї справи, щоб допомогти односельчанам, які захищають нашу Україну.

Напередодні Дня захисника України 09 жовтня 2015 року у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського  відбулася «Ярмарка Миру». У ній взяли активну участь учні 1 – 11 класів за підтримки батьків. Учням, педагогам, всім працівникам НВК та односельчанам пропонувалися різні кондитерські вироби – торти, тістечка, круасани, пиріжки, саморобні цукерки, різноманітні солодощі та напої.

Класи зібрали від продажу домашньої випічки:

1 клас -  445 грн.;

2 клас – 306 грн.;

3 клас – 177 грн.;

4 клас – 377 грн.;

5 клас – 268 грн.;

6 клас – 320 грн.;

7 клас – 245 грн.;

9 клас – 180 грн.;

10 клас - 173 грн.;

11 клас – 158 грн.

Члени учнівської організації Островська Наталія та Карпенко Юлія провели безпрограшну лотерею. Учні 9 класу - Дмитренко Катерина та Пєшкова Наталія провели лотерею, де продавалися речі, виготовлені власноруч.

Загальна сума, яку зібрали учні - 2700 грн. Кошти, які зібрали, учні вирішили відправити на допомогу хлопцям – односельцям, які перебувають  в АТО – Полуцькому Олександру Володимировичу, Скурченку Ігорю Станіславовичу, Похильку Ігорю Васильовичу.

Також учні активно збирають кришечки з пластикових бутилок, які передаємо волонтерам, які в свою чергу  передають їх на завод, де  їх переплавляють  на протези для поранених в АТО.

 

Ковальська Наталія Іванівна

заступник директора з навчально – виховної

роботи Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове