• Реєстрація


Збережуть серця

2015-12-11

Їх подвиг навіки збережуть серця

До Дня Збройних сил України  7 грудня 2015 року у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбувся  виховний захід «Їх подвиг навіки збережуть серця». Готували свято десятикласники, у проведенні взяли участь представники  11 та 9 класів.

Учні розповідали вірші, переглянули відеоролики про події на  Майдані 2013 року, пояснювали терміни, ділилися спогадами про земляків, які загинули в АТО.

В одному  з боїв під селищем міського типу Володарське поблизу Маріуполя   загинув подільчанин Бобровник Сергій. Він служив у військовій частині 1719 командиром І інженерного взводу І інженерно – технічної роти. Діденко Олексій, односельчанин героя, розповів як свято шанують подільчани пам'ять про земляка, прочитав вірш «Похорон бійця – односельця», написаний поетом Василем Павловичем Цілим, як присвята.

Карпенко Ірина, учениця 10 класу продекламувала вірш Васиця Цілого «Надія», про військовослужбовця Збройних сил України, старшого лейтенанта, штурмана – оператора гелікоптера МІ – 24 третього окремого полку армійської авіації Повітряних сил України, депутата Верховної Ради України VІІІ скликання від партії «Батьківщина» Надію Савченко.

Незагоєною раною для всіх залишається пам'ять  про Героя України Руслана Лужевського.  Згадуючи славного односельця, учні переглядали фото та відео про Руслана. На честь Героя названо алею в с. Волошинівка, на початку якої розміщено Пам’ятний знак, височіє пам’ятник Руслану на його могилі.  Пам'ять про Героя увіковічили і на місці його останнього бою під Слов’янськом.

Діти  знаєть, серцем і душею з тими, хто й у ці дні боронив та боронить нашу свободу на сході України.  Учні переглянули фото наших земляків та односельців: Осмоловського Володимира Анатолійовича, Плотнікова Іллі Миколайовича, Марченко Роман Миколайович, Желтов Максим Валерійович, Єлісеєва Олега Костянтинович,а Слюсаренка Вадима Григоровича, Рощина Віктора Васильовича, Чернікова Артеа Леонідовича, Полуцького Олександра Володимировича, Похилька Ігоря Васильовича, Скурченка Ігоря Станіславовича. Діти знають їх, допомагають їм, проводячи ярмарки. А зібрані кошти передають землякам, які захищають нашу незалежність на Сході України.

Пам'ять про Небесну Сотню, тих, хто обороняв Донецький аеропорт, земляків та всіх загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Урочистим завершенням свята стало спільне виконання Державного  Гімну України.


Ковальська Наталія Іванівна,

Заступник директора з навчально – виховної

роботи Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове