• Реєстрація


Пам’яті Героя

2016-10-13

25 років  українській державі, але це лише мить для історії, незначна частина нашого минулого. Знову життя поставило перед нами випробування:  події останніх років примусили кожного українця відчути свою причетність до майбутнього країни, зрозуміти, що ми - господарі на власній землі.

Та не всім це до душі. Сепаратисти зазіхають на територіальну цілісність нашої держави. На Сході точаться криваві бої. Там вирішується доля України.

Але воєн без смерті не буває. Хоча кожна мати, відправляючи свого сина у “гарячі точки”, все ж сподівається, що її дім омине лихо, що її дитина обов’язково повернеться в родину живою та неушкодженою.

Біль утрати відчули в кожному куточку України. Не оминуло горе і наше село. 5 травня 2014 року у бою під Слов’янськом загинув випускник школи Лужевський Руслан.

Через два роки  сумна звістка знову прийшла у Волошинівку – загинув Саша Полуцький, випускник 1992 року.

Сьогодні  напередодні  Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника́ Украї́ни та українського козацтва у Волошинівському НВК  ім. Р. Лужевського відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки нашому земляку, випускникові Волошинівської середньої школи, учаснику  антитерористичної операції  на території Луганської  та Донецької областей,  солдату  десантно-штурмового батальйону «Фенікс»  79 окремої аеромобільної бригади швидкого реагування Полуцькому Олександру Володимировичу.

12 серпня 2015 року був мобілізований. Після спеціальної підготовки направлений для проходження служби до 79 окремої аеромобільної бригади (м. Миколаїв). З листопада 2015 року брав безпосередню участь у антитерористичній операції на території Луганської та Донецької областей.

Смертельне поранення від кулі снайпера отримав 03 травня 2016 року  під Мар’їнкою.

09 травня 2016 року помер у реанімаційному відділенні  обласної клінічної лікарні імені І. Мєчникова (м. Дніпропетровськ). Похований у рідному селі.

Указом Президента України «Про відзначення державними нагородами України» від 17.06.2016 року за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі  нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

На мітингу-реквієму до школярів та жителів села звернулися голова Баришівської райдержадміністрації Клименко Микола Федорович, Волошинівський сільський голова Макаренко Лариса Вікторівна, начальник Баришівського військового комісаріату Лисенко Олександр Ілліч.

Відкрили Дошку пам’яті мати Ніна Григорівна та учень 10 класу Подліпний Андрій.

Були покладені квіти до могил загиблих воїнів Олександра Полуцького та Руслана Лужевського.

Громада села  молиться та сподівається, що ця тяжка втрата  буде останньою. Саша був справжнім сином, братом, патріотом. А для кожного з нас – Герой!

  

Ковальська Н. І.,

заступник директора з навчально-виховної  роботи Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 13 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове