• Реєстрація


День захисника України та Українського козацтва

2017-10-13

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.

Свято Покрови вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні. Не виникає навіть суперечок між православними українцями й рідновірами, котрі хоч і вкладають у це свято зовсім різний зміст, ставляться до нього дуже шанобливо.


День українського козацтва відзначається в Україні згідно з Указом Президента України від 07.08.1999 № 966/99 . Певно, не знайдеться в Україні людини, яка б не знала про козаків. Про них складено безліч творів, книжок і фільмів. Про козацький рід співається й у нашому державному гімні. Образ сміливого парубка, котрий захищає честь та волю нашого народу, міцно закарбувався у пам’яті поколінь. Тож, козак в українській культурі – звитяжний воїн, озброєний захисник Вітчизни, що боронить віру, гідність та звичаї усього нашого народу.

Відповідно до Листа Адміністрації Президента України від 05.10.2017 №43-01/669 про відзначення 14 жовтня 2017 року державного свята – Дня захисника України, встановленого Указом Президента України від 14 жовтня 2014 року №806.

У Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського проведена святкова лінійка, на якій  лідери учнівського самоврядування привітали зі святом – Днем Захисника, яке відзначається з метою вшанування мужності та героїзму захисників, незалежності та територіальної цілісності України, а також сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

Протягом  дня проходила  Ярмарка кондитерських виробів, у якій взяли участь батьківські та учнівські колективи дитячого садка «Волошка», 1-11 класів. Загальна сума грошей, виручена із продажу печива, тістечок, тортів, желе, пиріжків становить – 5тисяч 354 грн. Учні 8 класу зібрали найбільшу суму – 690 грн. Зібрані кошти  будуть використані для виготовлення стендів воїнам АТО для музею Борщівських боїв.

Висловлюємо велику подяку батькам, які своїм прикладом виховують любов до рідної землі, повагу до Захисників та патріотизм у підростаючого покоління.

 


Н. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної

роботи Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 2 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове