• Реєстрація


Україна. Пам'ять. Свобода. Гідність.

2017-11-21

Події листопада – грудня 2013 сколихнули всю Україну. Акції на підтримку євроінтеграції у Києві розпочалися 21 листопада 2013 року, саме після того, як стало відомо, що Уряд України вирішив зупинити підготовку до підписання угоди  до асоціації з ЄС.

Люди їхали на Майдан до Києва, щоб відстояти своє майбутнє. На Майдані та вулиці Грушевського загинуло багато людей з різними точками зору. Але всі вони були громадянами України, й віддавали вони своє життя за Україну. Це були справжні патріоти. Тепер ще довго-довго будуть передавати батьки своїм донькам і синам, а ті – своїм дітям спогади про тих, хто покинув життя земне у 2013 – 2014 роках.


«Україна -  це територія Гідності і Свободи». Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року- Свято Свободи  і Революція Гідності.    Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Негідно – зневажати народ, частиною якого ти є. Україна заплатила і продовжує платити надзвичайну високу ціну за те, щоб Гідність була першою із чеснот українців.

Дуже вдало сказано, що шукаючи Європу, ми знайшли Україну. Шукаючи Україну – ми знайшли власну совість, шукаючі совість – ми знайшли власну гідність.

21 листопада у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбулася виховний захід -   літературно-музична композиція «Україна. Пам’ять. Свобода. Гідність.», мета якого була сформувати в учнів розуміння єдності України, виховання почуття відповідальності за долю держави та готовності стати на захист державних інтересів країни.

Під час заходу учні переглянули відеоролики: «Хронології подій на Майдані», «Небесну сотню Господи, прийми», «Виступ Президента України Петра Порошенка про  відзначення Дня Гідності та Свободи 21 листопада», «Євромайдан».

Всім серцем діти відчули біль і сум за тих, хто не жаліючи свого життя відстоювали нашу гідність і свободу, за тих, хто стали справжніми патріотами нашої України та прикладом для наступних поколінь.

Присутні прослухали вірші та пісні про нашу Батьківщину, про Героїв,  про сльози матерів, які краплинами дзвону відлунювалися в кожному їхньому серці…Присутні вшанували всіх загиблих на Майдані та на Сході України хвилиною мовчання.

Будь-яка подія має свій початок і має кінець. І ми повинні свято вірити, що на нашу землю скоро прийде мир, бо такий народ, як наш, гідний жити в злагоді та бути вільним.

 


В. В.Рудницька , класний керівник 9 класу,

В. В. Корж, класний керівник 10 класу,

Н. І. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 33 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове