• Реєстрація


Соборна – значить вільна

2018-01-23

Щорічно, 22 січня, на честь проголошення возз'єднання Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) в Україні відзначають День Соборності.  Крім цього, 22 січня 2018 року відзначається 100 років з дня проголошення незалежності УНР IV Універсалом Центральної Ради. Тому не дивно, що День Соборності дуже важливий для нашої країни.

Пам’ятають про цей день і у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського. Члени інформаційної комісії учнівської організації «ВО!» Махиня Ольга та Скурченко Валерія проінформували учнів 5-6 класів про буремні події майже столітньої давнини.

Вчитель історії Костенко Володимир Григорович провів виховний захід для учнів 7 класу, приурочений Дню Соборності України.

Старшокласники приєдналися до Всеукраїнської акції «Об’єднаймо Україну» і пронесли національний стяг від навчального закладу до приміщення Волошинівської сільської ради, де в урочистій обстановці передали його депутатам та членам виконкому на чолі із сільським головою Макаренко Ларисою Вікторівною.

Головним підсумком всіх цих заходів стало визнання учнями значимості цієї історичної події, збереження пам’яті про героїчне минуле та усвідомлення факту єднання нації у складні часи.Керівник гуртка «Юні музеєзнавці»

Давиденко Світлана Іванівна

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 1 гість на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове