• Реєстрація


Громадський рух

2019-03-06

«Ми любимо Україну.

Ми захищаємо Україну.

Ми за майбутнє України!»

Головною метою військово-патріотичних зборів є виховання в молоді патріотизму, високої відповідальності, формування здорового способу життя, зміцнення духовного та фізичного здоров’я учасників.  Мета проекту – надання можливості молоді відчувати себе військовослужбовцями та випробовувати себе в реальних бойових умовах.


У Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбулася зустріч учнів 7 – 11 класів з координатором Громадської організації «Громадський рух «За майбутнє» Михайлом Миколайовичем Харечком та представниками цього руху. Він розповів, що організація створена з метою виховання патріотизму та фізичної загартованості молодого покоління українців.

Учні НВК вже декілька років поспіль є активними учасниками ВПЗ «Громадський рух «За майбутнє», де діти показують себе спортсменами, патріотами, стрільцями, акторами, інтелектуалами та активістами у «Школі виживання».

За вагомий внесок та особисті досягнення у справі навчання та виховання майбутньої еліти  незалежної України, плідну співпрацю у військово-патріотичному вихованні підростаючого покоління координатор проекту нагородив вчителя курсу «Захист Вітчизни» Коломійця Олександра Васильовича.

Також за активну організацію та участь  у Громадському русі «За майбутнє» нагородили почесними  грамотами Стахнюк Тетяну – ученицю 10 класу, Коломійця Павла – учня 11 класу та  Лапу Валентина - учня 11 класу.

 


Н. Ковальська,

заступник директора з

навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове