• Реєстрація


Україна – територія Гідності

2020-11-21

21 листопада, у День Гідності та Свободи, ми вшановуємо громадянський  подвиг, патріотизм і мужність учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності. Напередодні за цієї нагоди у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського  проводилися тематичні заходи патріотичного і виховного змісту.


Класні керівники провели виховні години «Україна гідна свободи».

Учні третього класу організували конкурс малюнків на тему «Виростемо гідними людьми!» та переглянули відеоматеріали з даної теми.

У 10 класі  відбувся виховний захід «Україна – країна нескорених!» , на якому десятикласники Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського  переглянули відео  «Революція Гідності. Як все починалось». Згадали всіх загиблих на Майдані Незалежності  хвилиною мовчання.

Президент учнівської організації «Волошинівські оптимісти» Оля Махиня та замісник Президента Катя Лафіцька провели опитування серед учнів закладу та створили відеоролик «Що означає бути гідними громадянами нашої держави?».

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.Н. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 60 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове