• Реєстрація


Небесні ангели сьогодення…

2021-02-22

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.


Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Захоплення Криму та збройна агресія на Сході України є неоголошеною війною проти нашої країни. Гіркі події сьогодення говорять про те, що війна на Сході України триває і донині.

Учні, вихованці, педагоги Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського вшановуючи пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих земляків у зоні ООС створили  відеофільм  «Небесні ангели сьогодення».

Ми всі упевнені: люди, які у ті холодні осінньо-зимові дні й ночі пішли під кулі, і ті, що захищали нашу Україну на Сході житимуть у нашій пам’яті вічно. Принаймні у пам’яті тих з нас, хто є українцем не лише за паспортом, а за духом, свідомістю, хто прагне жити у вільній демократичній Україні.

Людина не вмирає. Вона живе стільки, скільки її пам’ятають…


 


Н. Ковальська,

заступник директора Волошинівського НВК

ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ?







 

На сайті

На даний момент 29 гостей на сайті





При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове