• Реєстрація


Небесні ангели сьогодення…

2021-02-22

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.


Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Захоплення Криму та збройна агресія на Сході України є неоголошеною війною проти нашої країни. Гіркі події сьогодення говорять про те, що війна на Сході України триває і донині.

Учні, вихованці, педагоги Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського вшановуючи пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих земляків у зоні ООС створили  відеофільм  «Небесні ангели сьогодення».

Ми всі упевнені: люди, які у ті холодні осінньо-зимові дні й ночі пішли під кулі, і ті, що захищали нашу Україну на Сході житимуть у нашій пам’яті вічно. Принаймні у пам’яті тих з нас, хто є українцем не лише за паспортом, а за духом, свідомістю, хто прагне жити у вільній демократичній Україні.

Людина не вмирає. Вона живе стільки, скільки її пам’ятають…


 


Н. Ковальська,

заступник директора Волошинівського НВК

ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Останні події та новини

Захист прав дитини


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 14 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове