• Реєстрація


Зігрій серце військовослужбовця

2021-02-09

Учнівська молодь, батьки, працівники Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського долучилася  до волонтерської акції «Зігрій серце військовослужбовця». У рамках акції у закладі організовано збір листівок, валентинок  ручної роботи з побажаннями бійцям та збір благодійної допомоги. Такі передачі вже стали традиційними. Ось і цього разу кожен клас, групи закладу дошкільної освіти «Волошка» підготували  посилки  із печивом, цукерками, чаєм, кавою та іншими смаколиками.

Адміністрація НВК висловлює щиру подяку всім учням та їх батькам, які відгукнулися і взяли посильну участь у цій благодійній акції. Адже події останніх років довели, що український народ неможливо подолати. Вони тільки об’єднали нас, збудили в кожного з нас почуття щирого й глибокого патріотизму, дали змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради кращого майбутнього нашої держави. Ми дуже хочемо, щоб закінчилася війна і наші мужні захисники живими й здоровими повернулися додому.

Ми переконані, що наша підтримка надзвичайно важлива для бійців на передовій. Адже такі краплинки добра додають бойового духу кожному Герою та вселяє віру в те, що про них у рідній стороні не забувають. Подарувати нашим захисникам хоч на мить відчуття  свят, в наших силах.

Тепло своїх сердець школярі передали через свої листи,  малюнки та валентинки.

 Н. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 1 гість на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове