• Реєстрація


Ми вільні творити наше майбутнє!


2021-11-22

Саме під таким гаслом відзначається цьогорічний День Гідності і Свободи у нашій державі.

Ті доленосні події на Майдані сколихнули весь світ, не залишили байдужими жодної душі. Революція Гідності повернула людям віру у цінності свободи, гідності та самопожертви, а також кинула виклик диктаторству та корупції.

З метою вшанування патріотизму і мужності українців, які стали на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси та європейський вибір нашої країни, у Волошинівському НВК ім.Р.Лужевського були проведені тематичні виховні години «Герої завжди поміж нас», «Революція Гідності, охрещена кров’ю», «Україна- територія гідності і свободи», урок-дискусія «Що означає бути гідними?». Учні переглянули відеоролик «Революція Гідності: пишемо історію», а у  шкільній бібліотеці  була організована виставка «Вільні творять майбутнє».

Відзначаючи цей день, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України. Віримо, що зникнуть ненависть, несправедливість, жорстокість і безсердечність та запанує щастя і добробут під блакитним небом серед безкрайнього золотого поля. І лише з Україною в серці ми досягнемо свободи і гідного життя у нашій державі.

 Олена ГЕРАСИМЕНКО,

заступник директора з навчально-виховної роботи

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове