• Реєстрація


100- річчя з дня народження Василя Олександровича Сухомлинського

2018-09-25

28 вересня 2018 року педагогічна громадськість України відзначає  100- річчя з дня народження Василя Олександровича Сухомлинського – засновника новаторської педагогіки, письменника, заслуженого учителя України.

Спадщина Василя Олександровича Сухомлинського надзвичайно багатогранна, та в центрі його уваги передусім – дитина, особистість, її духовний світ та моральні цінності.


Володіючи не тільки педагогічним, але і літературним талантом, Василь Олександрович Сухомлинський створив для дітей 1500 казок, оповідань, притч, які лежать у площині української ментальності, українського світосприйняття.

На думку Василя Сухомлинського важливим, найнеобхіднішим  у навчанні повинна бути книга. Читання – це віконце, крізь яке діти бачать і пізнають себе.

Учні початкової школи Волошинівського НВК імені Героя України Руслана Лужевського долучилися до святкування 100 – річчя з дня народження Василя Олександровича Сухомлинського: ознайомилися з біографією великого педагога, підготували виставку його творів  для дітей, а також провели обговорення прочитаних казок та оповідань, навалювавши до них ілюстрації. В кожному класі пройшов урок доброти під гаслом «Людина починається з добра».


Л.О.Шостак – учитель 3 класу,

Волошинівського НВК

імені Героя України Руслана Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове