• Реєстрація


Спорт

Спорт – це завжди радість

Щоб бути завжди веселим, радіти життю в усіх його проявах для людини потрібно небагато – бути здоровим. А щоб бути здоровим – слід займатися спортом. І починати своє сходження до спортивних вершин краще змалечку.

Саме тому 30.03.2015 року шефська комісія  учнівської організації «ВО!» («Волошинівські оптимісти!») Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського  підготували справжнє спортивне свято для  учнів 1 класу - було проведено спортивну гру «Веселі старти».

З учнів класу сформували три команди. Восьмикласниці Юлія Карпенко, Вікторія Іващенко та Наталія Островська – стали справжніми капітанами – тренерами своїх команд. Дівчатка приготували привітання суперникам, виготовили емблеми, підготували до змагань юних спортсменів.

Головні арбітри зустрічі Анастасія Гожда, Інна Дзіневська та Віталіна Стась слідкували за дотриманням всіх умов змагань, правильності проходження кожного етапу. Було проведено дуже багато веселих ігор, спортивних естафет, а в перервах між ними - інтелектуальні конкурси. Першокласники із задоволенням  виконували всі завдання і, незважаючи на  труднощі, показали гарні результати.  Головний суддя змагань Глушко Валентина Миколаївна, вчитель фізкультури закладу, вручила спортсменам заслужені нагороди. Команда «Веселка» зайняла І місце, «Сонечко» -  ІІ, «Блискавка» - ІІІ місце.


Діти залишилися щасливими, адже головне участь, а не перемога.

Заступник директора з навчально-виховного

роботи Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Полуцька  Віта Володимирівна

images/stories/sport/vs2015/vs1.jpg images/stories/sport/vs2015/vs2.jpg images/stories/sport/vs2015/vs3.jpg images/stories/sport/vs2015/vs4.jpg images/stories/sport/vs2015/vs5.jpg images/stories/sport/vs2015/vs6.jpg images/stories/sport/vs2015/vs7.jpg


Подарунок від Миколая

Святий Миколай щедрий на добрі справи та подарунки, а особливо для тих, хто своєю наполегливою працею їх заслужив. Саме він допоміг дівчатам, які відстоювали честь Баришівського району у футбольних змаганнях.

Після вдалого виступу у минулорічному обласному турнірі з фут залу, де наші дівчата стали срібними призерами, команду часто запрошують на різні турніри. Ось і цей не став виключенням. Участь у Новорічній Першості Броварського району з міні-футболу, що проходив у с. Калинівка  20 грудня 2014 року, дала змогу юним футболісткам не лише позмагатися, показати свою гру, а й підготуватися до участі у Чемпіонаті Київської області з фут залу серед шкільних жіночих команд, познайомитись із грою потенційних суперниць.

images/stories/sport/girlfoot2014/1.jpg images/stories/sport/girlfoot2014/2.jpg images/stories/sport/girlfoot2014/3.jpg images/stories/sport/girlfoot2014/4.jpg images/stories/sport/girlfoot2014/5.jpg

У змаганнях з міні – футболу взяли участь дев’ять команд, серед них  і наші дві збірні команди старшої та молодшої вікових категорій, до складу яких увійшли представниці Баришівської ЗОШ №2, Волошинівського НВК та Морозівського НВК. Дівчата виступили достойно, ставши «бронзовими» призерами у обох категоріях.

Спортсменки вдячні за підготовку до змагань своїм тренерам Глушко Валентині Миколаївні та Гайовому Олександру  Максимовичу.

А можливою ця поїздка стала завдяки справжнім помічникам Святого Миколая – начальнику управління освіти, молоді та спорту Слухай Надії Михайлівні та директору Баришівської ДЮСШ Скибенку Василю Івановичу.

Заступник директора Волошинівського

з навчально-виховної роботи Полуцька В. В.

Дата публікації 2014-12-21


Підкорюючи футбольні вершини

Історія жіночого футболу в Баришівському районі почалася більше тридцять років тому, коли голосно на весь світ заявила про себе місцева команда «Баришівська Нива». Серед учасниць зіркової команди була і наша  вчителька  фізичної культури Глушко Валентина  Миколаївна – чемпіон Радянського Союзу з жіночого футболу 1991 року.

Вперше за роки незалежності 23 січня 2014 року відбулися районні змагання з фут залу серед дівчат.

Завдяки фізичній та тактичній підготовці під керівництвом Валентини Миколаївни та помічника тренера Бурлая Максима, ми виборили перше місце з п’яти команд серед  дівчат молодшої вікової групи Баришівського району. З гордістю отримали Диплом управліня освіти молоді та спорту  Баришівської районої державної адміністрації, адже свою перемогу присвятили Дню народження улюбленої вчительки.

Зі слів Валентини Миколаївни – це був найкращий для неї подарунок!

Перемога у районному етапі дала змогу взяти участь у півфінальних змаганнях обласного етапу чемпіонату Київської області з фут залу, які відбувалися 15 лютого 2014 року  у смт. Калинівка Броварського району. Збірна команда, до якої ввійшли семикласниці Волошинівського НВК, підсилена двома спортсменками Баришівського НВК,  потрапили до четвірки кращих команд області.  Всього у турнірі взяли участь по 24 команди обох вікових груп.

22 березня 2014 року у смт. Борова Фастівського району відбулися фінальні змагання  Чемпіонату Київської області з футзалу, у яких наша збірна стала срібним призером Київської області з футзалу серед шкільних дівочих команд молодшої групи. Пам’ятні дипломи, медалі та кубок було приємно отримати з рук голови Дитячо-юнацької футбольної ліги Київської області Валерія Золотухіна.

За перемогу  дякуємо своїм  вчителям   Глушко Валентині Миколаївні та  Чхатарашвілі Роланди Теймуразовичу.

Участь команди у змаганнях такого рівня стало можливим завдяки сприянню управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації (начальник управління Надія Михайлівна Слухай).

З повагою  дівоча футбольна команда

Волошинівського НВК

images/stories/sport/girlfoot/1.jpg images/stories/sport/girlfoot/2.jpg images/stories/sport/girlfoot/3.jpg images/stories/sport/girlfoot/4.jpg"У Волошинівському НВК у 2013 - 2014 н. р. за рахунок годин ДЮСШ працює волейбольний гурток. Керівник групи хлопців - Костенко Володимир Григорович, групи дівчат - Глушко Валентина Миколаївна"

Конкурс Олімпійське лелеченя ІІ місце

Під час змагань


Спортивні досягнення учнів школи

Команда волейболістів – чемпіони Баришівського району

Команда футболістів

font-size: small;

span style=

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове