• Реєстрація


Олімпійський тиждень

2016-09-21

Новий навчальний рік розпочався для дітвори Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського весело та цікаво. Розпочався він з проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури та спорту, який відбувся з 8 по 15 вересня

Учні нашого закладу святкували цей тиждень особливо. Адже в рамках проведення Олімпійського тижня було організовано чимало заходів, які мали на меті  пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.

Активно і радісно пройшли «Веселі старти» і фізичні розваги «З фізкультурою ми дружим» між учнями початкових класів та серед дітей дошкільного закладу. Діти цей день запам’ятають надовго, адже отримали безліч емоцій, позитивних вражень. А рухливі ігри на свіжому повітрі додали ще й здоров’я.

Також в рамках проведення Олімпійського тижня було організовано серед учнів середніх класів змагання з піонерболу, де перемогою стала  - дружба. А в  учнів старших класів відбувся міні-футбол. Переможцями стали учні 11 класу.

Для учнів старших класів була проведена зустріч з студентами Національного університету фізичного виховання та спорту України - Опадьком Віталієм Віталійовичем та Остапчук Наталією Андріївною, які повідомили про умови вступу в їхній учбовий заклад.

З гарним настроєм та великим задоволенням закінчилися заплановані заходи. Ми з гордістю можемо сказати, що в нашому закладі ростуть сильні, сміливі, спритні учні.


Класовод 3 класу Нестеренко І.В.

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

 

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове