• Реєстрація


Олімпійський тиждень

2018-09-18

Новий навчальний рік розпочався для дітвори Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського весело та цікаво. А розпочався він з проведення Олімпійського тижня з 7 -14 вересня, присвяченого Дню фізичної культури та спорту.

Учні  закладу святкували цей тиждень особливо. Адже в рамках проведення Олімпійського тижня було організовано чимало заходів, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.


7 вересня діти середньої групи «Ромашка» дитячого садка весело провели час граючи в цікаві естафети на свіжому повітрі. Малюки грали в ігри «Стрибунці» та «Хто найшвидший». Всі гравці показали, як вони вміють швидко бігати, стрибати і відмінно працювати в команді.

10 вересня дітлахи старшої  групи «Сонечко»  активно приймали участь у спортивній розвазі  «Нумо,козачата», де були поділені на дві команди «Зірочка» та «Сонечко» і провели багато цікавих естафет з м’ячами, кеглями, обручами.  Задоволені козачата повернулися зі шкільного стадіону стомлені і щасливі.

14 вересня активно і радісно пройшли «Старти надій» між учнями початкових класів. Діти цей день запам’ятають надовго, адже отримали безліч емоцій, позитивних вражень. А рухливі ігри на свіжому повітрі додали ще й здоров’я.

11 - 13вересня між учнями 5- 11 класів було проведено піонербол, настільний теніс, руханка та конкурс малюнків  «Спорт і ми».

З гарним настроєм та великим задоволенням закінчився «Олімпійський тиждень». Ми з гордістю можемо сказати, що в нашому закладі ростуть   сильні, сміливі, спритні учні.

 


Вчитель фізичної культури

Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського

Коломієць О.В.

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове