• Реєстрація


Школа – учні – батьки

2019-03-15

14 березня 2019 року у Волошинівському НВК відбулися загальношкільні батьківські збори.   Порядок денний зборів:

1.Виступ членів театру вірша «Трубайло». (учні 6-10 класів. Макаренко Г. І.)

2.«Партнерство родини та школи у формуванні творчого потенціалу та розвитку обдарованої дитини в умовах становлення інформаційного суспільства»


(доповідач Полуцька В. В.)

3. «Організація діяльності закладу дитячої освіти - дитячого садочка «Волошка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського».                          (доповідач Ковальська Н. І.)

4. «Пріоритетні напрямки виховної роботи у НВК, виховання дітей та учнівської молоді в умовах нових стандартів освіти».                                         (доповідач Ковальська Н. І.)

5.Проведення ДПА та ЗНО у 2019 році.                                    (доповідач Полуцька В. В.)

6.Різне.

Обдаровані  діти – цілий світ, цінна, але досить тендітна частина нашого суспільства. Учені  різних країн працюють над проблемою обдарованості.

Цілком очевидно, що спільна робота педагогів і батьків є найціннішим інструментом, що дозволяє скласти для кожного учня свій виховний маршрут, підібрати оптимальний варіант індивідуальної роботи. Крім того, спільна робота взаємно збагачує знаннями кожного з її учасників.

Педагог, як і лікар, повинен досліджувати духовний світ дитини. Наше спілкування з ним лише тоді є вихованням, коли в наших руках наукові знання про його особистість. Це можливо тільки при комплексному підході до питань взаємодії вчителя з батьками.

Дуже важливо з першого року навчання і виховання дітей у школі зробити батьків співучасниками педагогічного процесу.

У шкільний період саме батьки і сімейна атмосфера є найбільш важливими факторами у розвитку дітей.

Саме партнерство родини та школи дає можливість формувати творчий потенціал дитини, а не інтернет і телебачення. Інформаційні технології це дуже добре, але живе спілкування ніщо не замінить.

А тому і через сто років актуальними залишаються слова В.О.Сухомлинського «Час і батькам, і вчителям глибоко усвідомити, що ні школа без сім’ї, ні сім’я без школи не можуть справитись з найтоншим, найскладнішим завданням – становлення людини».

Педагоги презентували батькам цікаві лекції для батьків, які супроводжувалися фотоколажем, презентаціями та відеоматеріалами про призерів конкурсів, олімпіад, членів МАН, про дитячий садок, виховні заходи, загальношкільні та класні свята, екскурсії учнів НВК.

Педагогічний та батьківський колектив прийняли спільне рішення про необхідність тісної співпраці за формулою «Школа, родина, дитина – успіх!»

Учасники театру вірша «Трубайло» показали захід, присвячений  п’ятій річниці подій на Майдані. На професійному рівні були прочитані поезії члена Національної спілки письменників України Ганни Дудки, яка присвятила 107  віршів Героям Майдану. Батьки були вражені акторською майстерністю школярів.


 

 

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове