• Реєстрація


Молодь проти СНІДУ

2014-02-17

Молодь проти СНІДУ

1 грудня 2014 року у Волошинівському НВК відбулася щорічна акція «Учнівська молодь проти СНІДу» до Дня толерантного ставлення до людей, хворих на СНІД. Під керівництвом соціального педагога члени волонтерського загону «Поклик» провели інтерактивно - профілактичну гру «Маршрут безпеки»  для учнів 8 - 9 класів.

«Маршрут Безпеки» - це сучасний комунікативний інструмент з питань репродуктивного здоров’я, який безпосередньо націлений на профілактику ВІЛ/СНІДу та інфекцій, що передаються статевим шляхом. Він поєднує низку комунікаційних та тренінгових напрацювань з інтерактивними іграми. «Маршрут Безпеки» складається з п’яти станцій, на кожній з яких висвітлюється актуальна тема з життя молоді, яка допомагає пов’язати власні життєві ситуації та досвід учасників з особистим ризиком інфікування ВІЛ та ІПСШ.

Під час тренінгу учні активно спілкувалися і ділилися з  знаннями й думками щодо репродуктивного здоров’я і пов’язаними цінностями та ставленням до ВІЛ - інфікованих. Завдяки дискусіям у групах однолітків учасники розвивали здатність мислити критично й незалежно. Вони вчилися пов’язувати свої особисті поведінкові ризики із можливими наслідками та розробляли особисті профілактичні стратегії.

Учні 6 класу з класним керівником Рудницькою Василиною Василівною випустили інформаційний вісник щодо профілактики ВІЛ, СНІДу з яким ознайомилися учні закладу.

Соціальний педагог Н.П. Затварська

images/stories/bibilioteka/marsh//1.jpg images/stories/bibilioteka/marsh//10.jpg images/stories/bibilioteka/marsh//11.jpg images/stories/bibilioteka/marsh//12.jpg images/stories/bibilioteka/marsh//2.jpg images/stories/bibilioteka/marsh//3.jpg images/stories/bibilioteka/marsh//4.jpg images/stories/bibilioteka/marsh//5.jpg images/stories/bibilioteka/marsh//6.jpg images/stories/bibilioteka/marsh//7.jpg images/stories/bibilioteka/marsh//8.jpg images/stories/bibilioteka/marsh//9.jpg

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове