• Реєстрація


Стоп насильству!

2015-12-14

Стоп насильству!

Насильство – серйозна проблема людства, яка не знає ні державних кордонів, ні соціального розшарування. Вона може торкнутися як бідних, так і багатих, як людей з вищою освітою, так і людей, які ніколи не вчилися. І ніхто не може пророкувати, коли і де трапиться лихо.

Проблеми насильства і жорстокого поводження з дітьми, нехтування дитячими правами, дитяча занедбаність та бездоглядність стають першопричиною глибоких особистісних змін, призводять до соціальних порушень, стоять у витоків дитячої наркоманії, алкоголізму, асоціальних вчинків, злочинів. Насильство – складне і, на жаль, досить розповсюджене наразі соціальне явище, що має гостру потребу у вирішенні, вимагає термінового усунення.

З 25 листопада по 15 грудня щорічно на території України проводиться акція «16 днів ротии насильства». Метою акції є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім'ї та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. Подібні заходи широко поширені по всьому світу. Щорічна акція «16 днів проти насильства» була ініційована першим Всесвітнім інститутом жіночого лідерства у 1991 році.

В рамках  цієї акції у Волошинівському НВК ім.Р.Лужевського  проведено бесіди, лекції, тренінги для учнів на тему «Стоп насильству!».

Проведена виставка малюнків  на тему «Ні насильству в сім’ї! «, в якій приймали участь   учні 5-8 класів.

В шкільній бібліотеці був створений  інформаційний  куточок з питань попередження насильства в сім’ї  та жорстокого поводження в дитячому середовищі .

Серед учнів 5- 11 класів   було проведено анектування «Що я знаю про насильство?»  та «Що я знаю про ВІЛ/СНІД?».

Учні 5-11 класів переглянули презентацію «Простір без насильства», метою якої було ознайомити з видами насильства та як захистити себе від жорстокого поводження однолітків та рідних по відношенню до себе.

 

Затварська Н.П.

Соціальний педагог

Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове