• Реєстрація


Стоп насильству!

2015-12-14

Стоп насильству!

Насильство – серйозна проблема людства, яка не знає ні державних кордонів, ні соціального розшарування. Вона може торкнутися як бідних, так і багатих, як людей з вищою освітою, так і людей, які ніколи не вчилися. І ніхто не може пророкувати, коли і де трапиться лихо.

Проблеми насильства і жорстокого поводження з дітьми, нехтування дитячими правами, дитяча занедбаність та бездоглядність стають першопричиною глибоких особистісних змін, призводять до соціальних порушень, стоять у витоків дитячої наркоманії, алкоголізму, асоціальних вчинків, злочинів. Насильство – складне і, на жаль, досить розповсюджене наразі соціальне явище, що має гостру потребу у вирішенні, вимагає термінового усунення.

З 25 листопада по 15 грудня щорічно на території України проводиться акція «16 днів ротии насильства». Метою акції є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім'ї та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. Подібні заходи широко поширені по всьому світу. Щорічна акція «16 днів проти насильства» була ініційована першим Всесвітнім інститутом жіночого лідерства у 1991 році.

В рамках  цієї акції у Волошинівському НВК ім.Р.Лужевського  проведено бесіди, лекції, тренінги для учнів на тему «Стоп насильству!».

Проведена виставка малюнків  на тему «Ні насильству в сім’ї! «, в якій приймали участь   учні 5-8 класів.

В шкільній бібліотеці був створений  інформаційний  куточок з питань попередження насильства в сім’ї  та жорстокого поводження в дитячому середовищі .

Серед учнів 5- 11 класів   було проведено анектування «Що я знаю про насильство?»  та «Що я знаю про ВІЛ/СНІД?».

Учні 5-11 класів переглянули презентацію «Простір без насильства», метою якої було ознайомити з видами насильства та як захистити себе від жорстокого поводження однолітків та рідних по відношенню до себе.

 

Затварська Н.П.

Соціальний педагог

Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове