• Реєстрація


Місячник шкільних бібліотек

2021-10-29

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності»

Одним з основних завдань у патріотичному вихованні молоді належить вихованню любові і дбайливого ставлення до рідної землі – своєї малої батьківщини, її історії, поваги до народних традицій і звичаїв, фольклору, любові до рідної природи.

Нема в людини місця дорожчого, ніж те, де вона народилась, землі, на якій зросла... Щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати, необхідно вивчати його історію, мову, культуру.  Саме тому проведені заходи з краєзнавства в рамках Місячника шкільних бібліотек були спрямовані на виховання поваги до книги, формування національної свідомості, любові до рідної землі, готовності до праці й захисту Вітчизни, передачі молодому поколінню надбань нашого народу, багатства духовної культури, формування особистих рис громадянина України.


Під час місячника «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» діти початкових класів ознайомились з мистецьким колажем «Мистецтво рідного краю»; учні 9-10 класів взяли відвідали захід  « Відкриваємо імена поетів і письменників рідного краю» , який підготували учасники театру – студії вірша  « Трубайло» на чолі з вчителем української мови та літератури Макаренко Г.І.. Учні переглянули фільм про життя і творчість Василя Павловича Цілого , прослухали вірші у виконаані самого поета в записі та артистів студії «Трубайло»; для учнів 5-6 класів був проведений майстер – клас «Веселі ідеї», де учні виготовляли ляльки – мотанки дзвіночки, закладки в підручники; був проведений фотоконкурс «Чудовий край – чудової краси у фотооб'єктиві» для учнів 1-11 класів; у бібліотеці розгорнуто книжково-ілюстративну виставку  «Вивчай і знай свій рідний край», « Поетичні голоси мого краю»; серед учнів закладу діяв буккросинг літератури краєзнавчої тематики та виставка-панорама «Немає кращої землі, ніж та, що зветься рідним краєм».

Вже не перший рік шкільна бібліотека проводить акцію «Подаруй бібліотеці книгу».  В цьому році фонд художньої літератури  поповнило 67 примірників.

Велика вдячність учням закладу, випускникам , батькам за участь в акції .
Бібліотекар Волошинівського НВК

ім.Р. Лужевського

Н.Затварська

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове