• Реєстрація


«Синій кит»: 50 кроків до смерті

2017-03-07

Сьогодні все більша кількість комп’ютерів підключається до всесвітньої мережі Інтернет. Все більша кількість дітей одержує можливість роботи в мережі, адже  інтернет - дуже потужний ресурс, який значно полегшує життя людини та відкриває майже необмежені можливості для самореалізації та саморозвитку юної особистості, спілкування, навчання, дозвілля. Інтернет перестав бути просто системою збереження і передачі інформації. Ми одержали новий простір, новий прошарок повсякденної реальності, цілий особливий світ. І цей новий світ почали заселяти діти.

Вже  багато місяців поспіль у мережі Інтернет  обговорюють підліткову гру “Синій кит”, або ж “Тихий дім”, “Море китів”, “Розбуди мене о 4:20″. У смертельної гри багато назв, але результат завжди однаковий – закінчене життя і зламані горем батьки, які не розуміють, що ж змусило дитину звести рахунки з життям.

В зв’ язку з цією проблемою у  навчальному закладі Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського  проводяться тематично-профілактичні заходи для батьків та учнів на тему «Вбережімо дітей!», спрямовані на попередження суїцидальних намірів серед дітей та підлітків. Метою даних заходів є інформування дітей, підлітків та їх батьків про небезпеку, яку може заподіяти прийняття участі в таких іграх «смерті». Грою це назвати важко.  Особливо на підлітків впливає час, в яке творці груп воліють спілкуватися зі своїми жертвами - близько 4:00. Досвітній час і практична відсутність сну у підлітка інколи змішує сон і реальності та дії відчуваються нереальними. Тоді зловмисники і знаходять момент, щоб повідомити - "Все, що відбувається - сон. Вийди на дах, крокуй з нього - та прокинься." Та інші подібні квести. І це тільки одна зі схем. Друга - це погрози на адресу близьких дитини, яка впуталася в подібну групу.

Окрім цього, діти почали долучатися до небезпечної гри під назвою «Зникни на 24 години», суть якої полягає в тому, що підліток повинен піти з дому та не давати про себе знати впродовж  доби, у  наслідок чого в силу свого вікового розвитку можуть стати жертвами злочинів або ж бути втягнутими в злочинну діяльність, а також отримати тілесні ушкодження, несумісні з життям.

Педагогічний колектив  нашого закладу звертається до Вас, батьки,  з проханням підвищити  увагу до психологічного стану та адекватної поведінки ваших дітей, щоб не допустити їх потрапляння у небезпечні групи, а також  належного виконання обов’язків виховання дітей.  Просимо запобігти постійному перебуванню неповнолітніх у соціальних мережах,  перевірити на тілі дитини наявність будь-яких пошкоджень, зокрема порізів та малюнків, звертати увагу на коло спілкування дитини, а також забезпечити їх змістовним дозвіллям, зайняти вільний час дитини спортивними або культурними секціями.


Соціальний педагог

Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського

Затварська Н.П.

 

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове