• Реєстрація


1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

2017-12-01

Крім веселих календарних свят, є такі дні, які змушують нас замислитися про те, що відбувається навколо.

1 грудня 2017  у всьому світі відзначають Всесвітній День боротьби зі СНІДом.

Щорічно в цей день  світ говорить про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Можна згадувати і оплакувати тих, хто вже помер або смертельно хворий, можна говорити про масштаби трагедії і про те, що ця чума 20, а тепер вже і 21 століття загрожує існуванню людства.


Традиція відзначати Всесвітній день боротьби зі СНІДом була покладена 1-го грудня 1988 року закликом до розширення обміну інформацією з ВІЛ / СНІДу та соціальної терпимості, що пролунав на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх держав.

Так, 1 грудня  в закладі Волошинівського НВК ім. Р.Лужевського був проведений загальношкільний захід «Молодь проти СНІДу» для учнів 6-11 класів . Серед учнів 5-7 класів був проведений конкурс малюнків « Ми за життя». Метою заходів було інформувати учнів про можливі шляхи передачі ВІЛ інфекції та засоби захисту, вивчення та розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу, розкриття  питань толерантності по відношенню до ВІЛ - інфікованих людей.

Учні 3- 4 класів переглянули відеоролики та мультфільм  спрямованих на пропагування здорового способу життя, підтримку ВІЛ-інфікованих людей.

День минув, але життя продовжується. І хочеться, щоб у кожного воно було довге й щасливе, чого й бажають усім організатори та учасники заходу.


Соціальний педагог

Волошинівського НВК ім.. Р. Лужевського

Затварська Н.П

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове