• Реєстрація


Я прийшов у цей світ, щоб мене любили!

2019-12-10

Родина – найдорожче, що є у кожного із нас.  Це затишок і тепло,  любов і повага. На жаль,  останнім часом в Україні спостерігається негативна тенденція зростання випадків насилля та жорсткого  поводження з дітьми з боку  родини. Зазвичай існує широко розповсюджений міф, що насильство в родинах — це проблема тільки неблагополучних родин, і  майже завжди сімейне насильство пов’язане з пияцтвом і бідністю. Однак за деякими дослідженнями це зовсім не так. Насильство властиве для всіх соціальних груп і не залежить від економічного становища родини в цілому.


Її небезпечність полягає в тому, що прояви насильства і жорстокості в сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом.  Ця проблема небезпечна ще й тим, що від неї страждають діти. Страждають не лише від насильства стосовно себе, а й, спостерігаючи за насильством у своїй сім’ї, у майбутньому переносять цей негативний досвід у власне життя. Враховуючи важливість і актуальність проблеми соціального захисту дітей, з метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав чоловіків та жінок із 25 листопада по 10 грудня у закладах загальної середньої освіти району проходила Всеукраїнська акція „16 днів проти насильства”.

Робота педагогічного колективу та психологічної служби Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського була спрямована на формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насильства.

В рамках акції відбулися такі заходи:

-         анкетування «Насильство та його прояви в дитячому середовищі» (6-7  та 9 класи);

-          «Діагностика проблем насильства в закладі» (5 та 8 класи);

-          Перегляд відео «Твої права та відповідальність» (5-11 класи);

-         Перегляд презентації на тему «Види насильства» (5 – 6 класи);

-         «Маршрут безпеки. Шляхи передачі ВІЛ/СНІДу» (9 клас)

-         Інформаційний дайджест «Я прийшов у цей світ, щоб мене любили» (6 клас);

-         Круглий стіл «Насильство. Як уникнути» (8 клас);

-         Вправа «Я хочу…» (5-8 класи)

Проведені заходи, стали приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до людей(дітей) хворих на ВІЛ.


Психологічна служба

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове