• Реєстрація


22 січня – День Соборності України

2019-01-25

Двадцяте століття залишило нам у спадок вершинні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українців  за свободу, незалежність, державність. До таких подій належить 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом - Днем Соборності. Саме того зимового дня в золотоверхому Києві під перегук дзвонів Святої Софії було ухвалено рішення про об'єднання двох, розділених історичною прірвою, гілок українського народу.


У Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського 22 січня 2019 року для здобувачів  освіти 8 класу був проведений  захід «Нехай нерозмежованою залишиться навіки!». Восьмикласники переглянули відеоролики про нашу Батьківщину, її мальовничі куточки та документальні кадри про події, які відбувалися 100 років тому, декламували вірші.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Тому потрібно пам’ятати про незлічені жертви наших співвітчизників, покладені на вівтар незалежності, соборності та державності.


Батечко О.В.

практичний психолог

та класний керівник 8 класу

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове