• Реєстрація


Ми – майбутнє Київщини

2017-06-15

Справжній подарунок для дітей табору «Ромашка» приготували сільський голова Макаренко Лариса Вікторівна, директор будинку культури Івченко Тетяна Володимирівна та сільський бібліотекар Марченко Марія Григорівна.

На центральній площі села – розваги, конкурси, цікаві вікторини. Лариса Вікторівна привітала дітей із початком літніх канікул, запевнила, що виконком Волошинівської сільської ради завжди підтримує і надалі буде турбуватися не лише про матеріальну базу навчального закладу, а й про відпочинок дітей. Наступного року виділять додаткові кошти на поїздки та екскурсії.

А сільський бібліотекар Марія Григорівна Марченко разом з дітьми здійснила заочну подорож рідним краєм, нагадала їм про видатних людей рідного села, району, Київщини. Організувала виставку книг «Імена, що прославили наш край».

І діти, і організатори взяли участь у цікавих конкурсах. Переможці отримали призи.

А потім на вихованців табору чекав справжній сюрприз – веселі атракціони. Сільський голова посприяла, щоб діти із малозабезпечених родин отримали розваги безкоштовно.

Не оминули турботою малечу – місцеві підприємці: директор ТОВ «УБА Агросервіс» Малюта Тетяна Олександрівна та директор ТОВ «Капітал Агросвіт» Боціон Григорій Павлович, виділили кошти на морозиво та дизпаливо для екскурсій.

Завдяки небайдужим у таборі весело і по-домашньому затишно.

 

Начальник табору «Ромашка»

при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського Нестеренко І.В.

 

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 15 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове