• Реєстрація


Відпочиваємо весело

2017-06-16

Вже давно розпочалися літні канікули. І хоч діти трохи стомилися , та вони із задоволенням відвідують пришкільний табір відпочинку. От і сьогодні, 16 червня, вихованці пришкільного табору «Ромашка» із загону «Сонечко» та «Козачата» знову поринули у світ пригод, веселощів, розваг. Дітлахи із задоволенням взяли участь у  грі «Знайди скарб», а в нагороду отримали солодощі; робили букети з польових квітів , відтворювали на папері свої мрії та бажання. У  малюнках діти показали свою любов до Батьківщини та якою б вони хотіли бачити її  в майбутньому.


Керівник загону «Козачата»

Верховод Олеся Дмитрівна

А в загоні «Посмішка»  проходив шахово-шашковий турнір. З давніх-давен, шахи і шашки – вид спорту, який не потребує фізичної сили. Це розумова гра, яка розвиває пам'ять, кмітливість, логічне мислення. Грали за коловою системою. У вирішальній битві зустрілися переможці двох груп. Кращою серед шашкістів стала Анастасія Кулікова, а  переможцем шахового турніру - Олексій Кириленко.


Керівник загону «Посмішка»

Давиденко Світлана Іванівна

Спорт – це сила, краса та здоров’я. У цьому впевнені учасники мовної групи «Butterfly», що працює при таборі «Ромашка» у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського. Сьогоднішній день проходив під олімпійським гаслом: «Bigger! Stronger! Faster!».

Протягом дня діти  пригадали історію виникнення Олімпійських ігор, розв’язували кросворди, розповідали про улюблені види спорту, познайомилися із правилами гри в соккер та сквош.

Багато нового дізналися діти про українських спортсменів, які стали олімпійськими чемпіонами. Діти розділилися на невеличкі групи і виготовили постери на тему «My Favourite Sportsman», у яких розповіли про Лілію Подкопаєву,  Анну Бессонову, Василя Вірастюка, Сергія Бубку, Андрія Шевченка, Яну Клочкову та братів Кличко.

Завершився день веселими змаганнями, катанням на велосипедах.

Тренер мовної групи «Butterfly»

Полуцька Віта Володимирівна

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове