• Реєстрація


Екскурсія до пожежної частини

2017-06-20

Знає хай дитина кожна:

Жартувать з вогнем не можна

Як побачиш – десь горить

Мусиш ти в ту саму мить

До пожежників дзвонити,

Про пожежу сповістити

Вивчіть правила пожежні

Будьте завжди обережні!

Професія рятувальника – це одна із найблагородніших професій. Адже рятувальники щомиті готові вступити у двобій з небезпекою. Люди цієї мужньої професії часто ризикують власним життям заради того, щоб захистити найбільшу цінність нашої держави – людей, а значить саму державу – Україну, яка у кожного з нас у душі, і якій кожен із нас повинен допомогти в її становленні.

20 червня діти загонів «Козачата», «Посмішка» та «Сонечко» літнього табору «Ромашка»  при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відвідали Баришівський РВГУДСНС України  смт. Баришівки. Де познайомилися з бійцями загону рятівників. Від начальника караулу Зеленського Антона та провідного інспектора Черненка Олега почули цікаві розповіді про надзвичайно важливу службу. Адже на сьогодні рятівник – це відважна і самовідданна людина, чий високий професіоналізм забезпечує кожній українській родині надійний захист від природних та техногенних лих.

Дітлахи побачили дуже багато цікавого, а саме: пожежний автомобіль та захисне спорядження пожежників, бойовий одяг, обладнання для гасіння та рятування людей від пожеж.

Дітвора табору подякувала працівникам пожежної частини за те, що завжди готові прийти на допомогу у незвичайних ситуаціях.

На пам’ять про цікаву та пізнавальну екскурсію діти сфотографувалися із начальником караулу Зеленським  Антонон та провідним  інспектором Черненком  Олегом.


Батечко О.В., вихователь табору «Ромашка»

при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове