• Реєстрація


Україна – країна щастя і добра

2017-06-20

Сьогоднішній день у мовному загоні  «Butterfly» табору відпочинку «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського  проходив під гаслом «Art and Craft. Creative station. We are Ukrainians». Спочатку діти вирушили у віртуальну подорож визначними місцями Києва: побували біля Золотих Воріт, пройшлися бруківкою Андріївського узвозу, прогулялися Михайлівською та Софіївською площами, помилувалися архітектурними ансамблями Софіївського собору та Києво –Печерської Лаври, заглянули у її таємничі печери.

Потім відвідали типове сучасне українське село, відмітили переваги «зеленого туризму», запропонували туристичні маршрути рідною Волошинівкою. Шукали спільне та відмінне у житті сільського та міського населення України. Англійською мовою трохи незвично було слухати, як гід проводить екскурсію звичайною сільською садибою, так схожою на ту, в якій проживає більшість дітей.

Звичайно, не змогли не звернути своєї уваги і на події, що відбуваються у зоні АТО на Сході нашої країни. Ця спільна біда об’єднала весь народ. Діти запропонували виготовити листівки нашим мужнім Героям-захисникам, адже нині, як ніколи, солдатам потрібна наша підтримка, ми всі повинні об’єднатися заради перемоги.

 

Тренер мовного загону «Butterfly»

Полуцька Віта Володимирівна

 

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове