• Реєстрація


Україна – країна щастя і добра

2017-06-20

Сьогоднішній день у мовному загоні  «Butterfly» табору відпочинку «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського  проходив під гаслом «Art and Craft. Creative station. We are Ukrainians». Спочатку діти вирушили у віртуальну подорож визначними місцями Києва: побували біля Золотих Воріт, пройшлися бруківкою Андріївського узвозу, прогулялися Михайлівською та Софіївською площами, помилувалися архітектурними ансамблями Софіївського собору та Києво –Печерської Лаври, заглянули у її таємничі печери.

Потім відвідали типове сучасне українське село, відмітили переваги «зеленого туризму», запропонували туристичні маршрути рідною Волошинівкою. Шукали спільне та відмінне у житті сільського та міського населення України. Англійською мовою трохи незвично було слухати, як гід проводить екскурсію звичайною сільською садибою, так схожою на ту, в якій проживає більшість дітей.

Звичайно, не змогли не звернути своєї уваги і на події, що відбуваються у зоні АТО на Сході нашої країни. Ця спільна біда об’єднала весь народ. Діти запропонували виготовити листівки нашим мужнім Героям-захисникам, адже нині, як ніколи, солдатам потрібна наша підтримка, ми всі повинні об’єднатися заради перемоги.

 

Тренер мовного загону «Butterfly»

Полуцька Віта Володимирівна

 

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Захист прав дитини


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове