• Реєстрація


Літні канікули – найбільше свято

2018-05-29

Для кожного з нас літні канікули – це найбільше свято, найкращий відпочинок. Звичайно, кожен із нас планує своє дозвілля ще заздалегідь. Ми замислилися над цим ще на початку вересня та вдосконалювали свої плани протягом усього навчального року, тож тепер ми маємо чітке уявлення про літо. Канікули наших дітей будуть проведені недаремно, і ми в цьому впевнені!


Наше літо розпочалося з пришкільного  табору в рідному селі Волошинівка.

29 червня відбулася урочиста лінійка відкриття пришкільного літнього табору «Ромашка» у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського,  яка пройшла  весело, цікаво та змістовно.  Цього дня НВК  гостинно прийняла в свої обійми дітей, які не захотіли прощатися з нею, а вирішили ще частину літа провести зі шкільними друзями. У цьому році у таборі відпочиватиме 70 дітей. Діти з нетерпінням чекали відкриття табору, і от нарешті після клопітких буднів воно настало. Літні канікули дітей після напруженої розумової праці не можна уявити без активного відпочинку. Саме в   пришкільному таборі на школярів чекатимуть спортивні змагання, творчі конкурси, екскурсії.

На подвір’ї  перед НВК вишикувалися чотири загони: І загін «Сонечко» - 1-2 класи, ІІ загін «Козачата» - 3-4 класи, ІІІ загін «Посмішка» - 5-6 класи і ІV загін – «Butterfly» - 7-8 класи. Кожен загін має своїх вихователів. Вони почергово шикувалися і представляли начальнику табору Інні Вікторівні Нестеренко свій девіз та пісню.

Директор НВК Любов Тихонівна Прядка привітала всіх із відкриттям табору та побажала веселого відпочинку та цікавих екскурсій.

Діти розповідали вірші, співали пісень та танцювали флешмоб.  Учні ознайомилися із планом роботи табору, інструктажем з правил техніки безпеки в таборі і поза його межами; відпочивали на свіжому повітрі.

Кошти на роботу табору виділила Волошинівська сільська рада ( голова Лариса Вікторівна Макаренко).

Нехай кожен день у таборі буде корисним та яскравим !

 


Н. Ковальська, заступник директора

з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове