• Реєстрація


«Вutterfly» розправляє крила

2018-05-31

Ось і літечко! Нарешті настало свято відпочинку і для здобувачів освіти Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського, які чудово знають, що найкращий відпочинок – це час проведений із користю. Час, коли ти можеш дізнатися багато нового та цікавого, розкрити свої таланти.

Саме так вирішили учасники мовного загону «Вutterfly», що розпочав свою роботу у пришкільному таборі «Ромашка». Дитячий англомовний табір – це чудова можливість не лише підвищити свій рівень англійської мови, але й отримати море яскравих вражень, позитивних емоцій, і звичайно ж – зустріти нових друзів.

Першого дня діти, під керівництвом вчителя англійської мови Герасименко Олени Олександрівни, обрали назву загону, розучили девіз, речівку, спланували роботу на  період табірної зміни. Кожен презентував себе. А вже наступного дня поринули у світ веселощів та відпочинку. Під час свята, організованого виконкомом Волошинівської сільської ради, спробували себе гідами-перекладачами, що зустрічали іноземних гостей: розігрували діалоги, нескладні життєві ситуації, пояснювали як знайти той чи інших об’єкт, розташований у селі. І, звичайно ж, відпочивали, адже ніщо так не зближує, як ігри на свіжому повітрі.


Вихователь мовного загону В. В. Полуцька

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове